Stovai iš kartono plokštės Re-board

Stovai iš kartono plokštės Re-board yra lengvi, patvarūs ir kartu nebrangūs. Dėl tokių savo savybių šios plokštės yra itin perspektyvi medžiaga. Šie stovai leidžia eksponuoti prekes prekybos salės erdvėje atskirai nuo kitų prekių lentynų, prie sienos arba šalia kitų lentynų, juos galima lengvai pridėti arba patraukti. Tai puikus sprendimas norint laikinai eksponuoti prekes, ir kad jos būtų lengvai pastebimos prekybos ar kitoje vietoje.

Stovus iš kartono plokštės projektuojame ir gaminame tiek pagal individualius užsakymus, tiek Jums pasirinkus jau esamą variantą iš mūsų displėjų bibliotekos. Kvalifikuoti mūsų projektuotojai su EngView Package Designer programa suprojektuos displėjus net jeigu turite pačių įmantriausių idėjų ir pageidavimų. Kuriant patį displėjų galėsite jį apžiūrėti 3D vizualizacijos forma savo kompiuteryje naudodamiesi Adobe Acrobat Reader programa.

Kartoniniai stovai iš plokščių Re-board apipavidalinami naudojant aukštos kokybės UV skaitmeninę spaudą. Tokie stovai ir stendai prekybos vietoje tikrai nelieka nepastebėti. Kartono plokštės Re-board pasižymi lygiu, mažai šviesą atspindinčiu paviršiumi, kas užtikrina aukštą blizgios spaudos kokybę. Plokščių tinklelis standus, korėtas, o tai garantuoja tvirtumą pjaustant ir apdirbant plokštes.

Susisiekite su mumis, ir pagal visus Jūsų poreikius bei norimas išdėstyti bei eksponuoti prekes sukursime būtent Jums geriausiai tinkančius stovus iš kartono plokštės priimtina kaina.

 

 

Darbų galerija:

Meniu