Valstybinės vėliavos

Užsakymai per 3 darbo dienas

Prireikus valstybės arba miesto vėliavos, susiekite su mumis ir mūsų specialistai ją Jums pagamins vos per kelias dienas.

Valstybinių arba miestų vėliavų prireikia oficialioms šalių atstovybėms, verslo įmonėms ar kitoms organizacijoms sutinkant svečius iš užsienio, per tarptautinius renginius, konferencijas ir daugelyje kitų renginių. 

Svarbu, kad valstybinės arba miestų vėliavos būtų pagamintos kokybiškai, visiškai atitiktų oficialius joms taikomus reikalavimus, jų spalvų atspalviai būtų tiksliai tokie, kokie yra reglamentuojami. Jeigu valstybinė vėliava būtų pagaminta netinkamai, tai būtų didelis įžeidimas Jūsų svečiams ar klientams ir jų atstovaujamai šaliai.

Pasitikėdami mūsų specialistais, galite būti ramūs, kad nepakliūsite į gluminančią situaciją prieš savo svečius ar klientus dėl netinkamos valstybinės arba miesto vėliavos – vėliava bus pagaminta kokybiška ir atitinkanti visus reikalavimus.

Kreipkitės į mus prireikus bet kokio dydžio, bet kurios valstybės arba miesto vėliavos. Rasime geriausią sprendimą Jums priimtina kaina. Vėliavos spaudžiamos sublimacijos būdu.

Lietuvos valstybinė vėliava
Lietuvis istorinė vėliava