Nešviečiančios iškabos iš tekstilės

Nešviečiančios iškabos iš tekstilės yra originalus įmonės ir bet kurios kitos įstaigos būdas prisistatyti ar pristatyti savo prekes bei paslaugas. Svarbu, kad iškaba atitiktų verslo ar institucijos veiklos pobūdį, filosofiją, prestižą, išlaikytų vieningą dizainą. Tai efektyvus, neiššaukiantis būdas reklamuotis.

Iškabos iš tekstilės gali būti užtemptos ant vienpusės arba dvipusės sistemos. Siūlome iškabų iš tekstilės sistemas reklaminių plakatų, paveikslų, nuotraukų rėminimui, sienelių, pertvarų, širmų gamybai.

 

Vienpusė tekstilės tempimo sistema T-Flex Basic

T-Flex Basic sistema naudojama vienpusių rėmelių be apšvietimo gamyboje: reklaminių plakatų, paveikslų, nuotraukų rėminimui.

Tai speciali aliuminio profilių sistema tekstilės arba audinio tempimui. Prisiūtas silikoninės gumos juostelėmis, audinys tolygiai tempiamas aliuminio rėmelyje.

 

 

Dvipusė tekstilės tempimo sistema T-Flex Double

T-Flex Double naudojama dvipusių rėmelių be apšvietimo, sienelių, pertvarų, širmų gamyboje.

Tai speciali aliuminio profilių sistema tekstilės ir audinio tempimui. Prisiūtas silikoninės gumos juostelėmis, audinys tolygiai tempiamas aliuminio rėmelyje.

Susisiekite su mumis, ir pasiūlysime Jums patį geriausią nešviečiančios iškabos iš tekstilės gamybos pasiūlymą priimtina kaina.

 

 

Galerija