Reklaminės iškabos

Šviesdėžės, reklaminės iškabos – tai Jūsų įmonės ar įstaigos vizitinė kortelė, kuria sutinkate kiekvieną žmogų ir pagal kurią jus vertins ir įsimins ilgam.

Iškabos turi būti ne tik gražios, bet ir tokios ilgai išlikti. Siūlome ilgametę mūsų specialistų patirtį, kad Jūsų reklaminė iškaba arba šviesdėžė būtų pagaminta profesionaliai ir atitiktų visus Jūsų pageidavimus.

Projektuojame ir gaminame įvairaus profilio ir sudėtingumo iškabas: šviesdėžes, tūrines raides, informacines lenteles, inkrustuotas 3D iškabas, nuorodas ir panašiai.

  • Šviesdėžės su kiaurapjūviu, šviesdėžės su inkrustacija – tai itin graži, ryški, efektyvi lauko reklamos priemonė. Jums prireikus šviesdėžės su kiaurapjūviu ar inkrustacija, bendradarbiausime su Jumis visame šviesdėžės kūrimo ir gamybos procese nuo dizaino iki pagaminimo ir tinkamo iškabų bei ženklų instaliavimo. Siūlome tiek vidaus, tiek išorinį tūrinių raidžių apšvietimą.
  • Šviesdėžės iš tekstilės – originalus ir efektyvus būdas atkreipti dėmesį į savo reklamuojamą įmonę arba prekę stacionariai arba laikinai. Gaminame vienpuses ir dvipuses iškabas iš tekstilės.
  • Šviesdėžės: vienpusės ir dvipusės sistemos DiaBox; šviesdėžės iš aliuminio kompozito ir organinio stiklo BasicBox; tentinių šviesdėžių sistema BannerFlex; tentinių šviesdėžių sistema DainoFlex®.
  • Tūrinės raidės sudarys Jūsų įmonės ar kitos įstaigos pavadinimą, tai yra labai svarbi reklaminė priemonė. Mūsų meistrų pagamintos kokybiškai, jos ilgus metus kvies Jūsų klientus pas Jus į svečius.
  • Nešviečiančios iškabos yra įmonės ir bet kurios kitos įstaigos reprezentacija, kliento kvietimas ir pasveikinimas. Tai nepretenzingas, nebrangus, bet klasikinis, patikimas ir efektyvus būdas reklamuotis.


Prireikus bet kokios reklaminės iškabos, susisiekite su mumis, ir didelę patirtį turintys mūsų specialistai Jūsų reklaminį sumanymą pavers realybe.