Naujienos

 

Atsinaujinome: svetainėje – daugiau reklamos pavyzdžių, kainų skaičiuoklės

„DPS Advertising“ atnaujino savo internetinę svetainę. Atsižvelgę į klientų lūkesčius, pateikiame išsamesnę informaciją apie siūlomas paslaugas, reklamos gamybos galimybes, atnaujinome ir „DPS Advertising“ darbų galeriją.

Bendrovės klientai nuo šiol gali ir patogiau bei greičiau skaičiuoti apytikslę reklamos gamybos kainą – tereikia kelių pelės spustelėjimų. Pavyzdžiui, norėdami sužinoti norimo dydžio šviesdėžės kainą, paslaugų grupės rubrikoje susiraskite reikiamą skaičiuoklę – čia galite įrašyti planuojamos iškabos ilgį, aukštį, šviečiančios dalies ilgį ir aukštį. Netrukus matysite preliminarią produkto gamybos kainą be PVM.

Plačiau
„DPS Advertising“ įsikūrė Londone

„DPS Advertising“ verslas Didžiojoje Britanijoje plečiasi ir auga. Prieš ketverius metus į šios šalies rinką įžengusi smulkaus verslo įmonė Londono priemiestyje įkūrė dukterinę kompaniją „Promo Signs Ltd“, kurioje įdarbinti penki vietos lietuviai. Dabar darbuotojų skaičius išaugo iki dešimties.

„Kolega Anglijoje prekiavo reklaminėmis iškabomis ir dalį jų užsisakydavo pagaminti pas mus. Tuomet ir kilo mintis įsteigti įmonę Anglijoje, kad sumažėtų sąnaudos ir priartėtumėme prie savo užsakovų. Taigi buvęs pažįstamas tapo mano verslo partneriu”, – pasakoja „DPS Advertising” vadovas Tomas Ališauskas.

Plačiau