POS Stovai iš gofrokartono

Stovai iš gofruoto kartono leidžia eksponuoti prekes prekybos salės erdvėje atskirai nuo kitų prekių lentynų, prie sienos arba šalia kitų lentynų, juos galima lengvai pridėti arba patraukti. Tai puikus sprendimas norint laikinai eksponuoti prekes, ir kad jos būtų lengvai pastebimos prekybos salėje ar kitoje vietoje.

Stovus iš gofruoto kartono projektuojame ir gaminame tiek pagal individualius užsakymus, tiek Jums pasirinkus jau esamą variantą iš mūsų displėjų bibliotekos. Kvalifikuoti mūsų projektuotojai su EngView Package Designer programa suprojektuos displėjus net jeigu turite pačių įmantriausių idėjų ir pageidavimų. Kuriant displėjų galėsite jį apžiūrėti 3D vizualizacijos forma savo kompiuteryje naudodamiesi Adobe Acrobat Reader programa.

Ant gofrokartono stovų naudojame aukštos kokybės UV skaitmeninę spaudą. Tokie stovai prekybos vietoje tikrai nelieka nepastebėti.

Susisiekite su mumis, ir pagal visus Jūsų poreikius bei norimas išdėstyti bei eksponuoti prekes sukursime būtent Jums geriausiai tinkančius stovus iš gofrokartono priimtina kaina.

Darbų galerija: