Apie įmonę

UAB „DPS Advertising“ – tai įmonė teikianti mažaformatės, plačiaformatės bei UV spaudos, reklamos gamybos, iškabų, stendų, vitrinų apipavidalinimo, frezavimo, graviravimo ir reklamos ant automobilių paslaugas.

Ilgametę patirtį deriname su naujausiomis technologijos. Įmonė įkurta 1999 metais, taigi „DPS Advertising” suburta profesionalų komanda visas Jūsų patikėtas užduotis atliks kokybiškai ir greitai.

Reklaminės iškabos, stendai, automobilių apklijavimas – tai bet kurios įmonės ar įstaigos reprezentacija, kliento kvietimas, pasisveikinimas, vizitinė kortelė. Svarbu, kad iškaba atitiktų verslo ar institucijos veiklos pobūdį, filosofiją, prestižą. Nuo nepretenzingų, kuklių, dalykiškų, nebrangių – iki išskirtinių, sudėtingos gamybos. Už „DPSA Advertising“ kalba mūsų darbai.

Daugelį metų sėkmingai bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip UAB „Sorbum LT“, UAB „Sportland LT“ (Sportland, Nike, Adidas, O'Neill, Timberland ir t.t.), SIA „Adidas Baltics“, UAB „Indiana“ UAB „Videvita Vilnius” (TBWA), VĮ Tarptautiniu Vilniaus oro uostu, UAB "Prike"

Dirbame su prekiniais ženklais: Absolut, Lipton, Stroh, Imperial, Knorr, Cif, Domestos, Dirol, Milka, Karūna, Russian Standard, Nivea, Swedbank, Unilever, Mineraliniai vandenys, Nike, Adidas, Puma,

Įmonės atstovybes turime didžiuosiuose šalies miestuose – taigi darbus greitai ir kokybiškai galime atlikti visoje Lietuvoje. Taip pat – Latvijoje ir Estijoje.

2011 metais atidarėme įmonės filialą “Promo Signs Ltd” Didžiojoje Britanijoje, Londone. Čia bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip "Virgin" “London Displays”, Promo group LTD, O2, Westfield ir t.t.  

„DPS Advertising“ įkūrė ir nuo 2007 metų vadovauja Tomas Ališauskas, čia dirba 48 darbuotojai.