Šviesdėžė su inkrustacija

Šviesdėžės su inkrustacija – ryški, efektyvi lauko reklamos priemonė. Šviečianti reklama šalia paprastų reklaminių plakatų ar iškabų yra kaip deimantas šalia bižuterijos gaminių. Pasinaudokite galimybėmis, kurias suteikia šviečiančių reklaminių iškabų gamyba.

Projektuojame ir gaminame įvairaus profilio ir sudėtingumo iškabas: šviesdėžes, tūrines raides, informacines lenteles, inkrustuotas 3D iškabas, nuorodas ir panašiai.

Šviečiančioms iškaboms pagaminti reikalingas ypatingas tikslumas ir ilgametė patirtis. Jums prireikus šviesdėžės su inkrustacija, mūsų projektų vadovai, inžinieriai, dizaineriai ir meistrai bendradarbiaus su Jumis visame šviesdėžės kūrimo ir gamybos procese: nuo dizaino iki pagaminimo, galiausiai tinkamo iškabų bei ženklų inkrustavimo.

Iškabas gaminame iš aliuminio, PVC profilių, organinio stiklo, aliuminio kompozicinės plokštės ir kitų medžiagų.

Gamybos procese naudojamų technologijų įvairovė ir specialistų patirtis leidžia mums pagaminti itin aukštos kokybės gaminius. Reklamos apšvietimui siūlome šviesos diodus LED, kurie sunaudoja iki 10 kartų mažiau elektros energijos nei dienos šviesos ar neoninės lempos.

Taip pat ruošiame iškabų projektus derinimui su savivaldybe.

 

 
Sužinokite apytikslę gamybos kainą:

Iškabos Ilgis (m.) :
Iškabos Aukštis (m.):
Šviečiancios dalies Ilgis (m.) :
Šviečiancios dalies Aukštis (m.):

Kaina Eur be PVM :

Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą!

 

 

Darbų galerija