Tekstilinės iškabos

Šviesdėžės iš tekstilės – originalus ir efektyvus būdas atkreipti dėmesį, reklamuoti savo įmonę arba prekę stacionariai arba laikinai. Šių šviesdėžių gamyba nesudėtinga, iškabos gali būti vienpusės arba dvipusės:

Šviesdežė T-Flex100 (vienpusė)

Šios šviesdėžės iš tekstilės turi specialią anoduoto aliuminio profilių sistemą tekstilės arba audinio tempimui.
T-Flex 100 sistema naudojama vienpusių šviesdėžių gamyboje. Apšvietimui naudojami specialūs šiai sistemai pritaikyti LED lempų moduliai.

 

 


Šviesdežė T-Flex96 Double (Dvipuse)

Šios šviesdėžės iš tekstilės turi specialią anoduoto aliuminio profilių sistemą tekstilės arba audinio tempimui.
T-Flex 96 sistema naudojama vienpusių šviesdėžių gamyboje. Apšvietimui naudojami specialūs šiai sistemai pritaikyti LED lempų moduliai.

 

Galerija

 

Nešviečiančios iškabos iš tekstilės yra originalus įmonės ir bet kurios kitos įstaigos būdas prisistatyti ar pristatyti savo prekes bei paslaugas. Svarbu, kad iškaba atitiktų verslo ar institucijos veiklos pobūdį, filosofiją, prestižą, išlaikytų vieningą dizainą. Tai efektyvus, neiššaukiantis būdas reklamuotis.

Iškabos iš tekstilės gali būti užtemptos ant vienpusės arba dvipusės sistemos. Siūlome iškabų iš tekstilės sistemas reklaminių plakatų, paveikslų, nuotraukų rėminimui, sienelių, pertvarų, širmų gamybai.

 

Vienpusė tekstilės tempimo sistema T-Flex Basic

T-Flex Basic sistema naudojama vienpusių rėmelių be apšvietimo gamyboje: reklaminių plakatų, paveikslų, nuotraukų rėminimui.

Tai speciali aliuminio profilių sistema tekstilės arba audinio tempimui. Prisiūtas silikoninės gumos juostelėmis, audinys tolygiai tempiamas aliuminio rėmelyje.

 

 

 

Dvipusė tekstilės tempimo sistema T-Flex Double

T-Flex Double naudojama dvipusių rėmelių be apšvietimo, sienelių, pertvarų, širmų gamyboje.

Tai speciali aliuminio profilių sistema tekstilės ir audinio tempimui. Prisiūtas silikoninės gumos juostelėmis, audinys tolygiai tempiamas aliuminio rėmelyje.

Susisiekite su mumis, ir pasiūlysime Jums patį geriausią nešviečiančios iškabos iš tekstilės gamybos pasiūlymą priimtina kaina.

 

 

 

Galerija