Pakuočių, stovų, stendų gamyba

Reklaminiai stovai yra vienas iš svarbiausių prekybos ar pasirodymo renginyje sėkmės garantų. Tai, kaip stovai atrodo, kiek ilgai išlieka gražūs ir patvarūs, kaip yra išstatyti sudaro didelę reklamos efektyvumo bei pardavimų rezultato dalį. Galime suprojektuoti, pagaminti ir apipavidalinti bet kurį Jums reikiamą stovą.

  • Individualūs stovai yra nepakeičiami norint, kad prekės prekybos vietoje matytųsi išskirtinai gerai ir atkreiptų visų dėmesį. Mes ne tik gaminame įvairaus dydžio reklaminius stovus, bet ir galime pasiūlyti jų dizainą pagal produktų, kurie bus eksponuojami, spalvas, formą, kitas išvaizdos savybes.
  • Stovai iš gofrokartono leidžia eksponuoti prekes prekybos salės erdvėje atskirai nuo kitų prekių lentynų, prie sienos arba šalia kitų lentynų, juos galima lengvai pridėti arba patraukti. Gofruotas kartonas yra labai populiari medžiaga.
  • Dėžučių su spauda gamyba - siūlome ne tik standartinių, bet ir sudėtingesnių konstrukcijų kartoninių dėžučių gamybą pagal kliento pageidaujamus ir dydžius

Susisiekite su mumis, ir pagal visus Jūsų poreikius bei norimas išdėstyti bei eksponuoti prekes sukursime būtent Jums geriausiai tinkančius reklaminius stovus iš Jūsų pageidaujamos medžiagos priimtina kaina.