Paslaugos

Kokybiškai ir greitai, užtikrintai ir laiku – pas mus yra teikiamos visos spaudos paslaugos.

Pagal Jūsų poreikius pasiūlysime geriausią ir tinkamiausią spausdinimo paslaugos variantą Jums priimtina kaina.

  • UV spauda – technologija, kuri labai tinka tapetų, tentų, lipdukų, laminato, stiklo, veidrodžio, baldinių plokščių, medžio, metalo, akmens, įvairių audinių ir panašių daiktų ornamentavimui. Tai tokia technologija, kuria išgaunamas itin tikslus ir ryškus vaizdas, spauda būna atspari trynimui ir braižymui, darbai atliekami greitai, o po jų nereikia jokio specialaus dažų džiovinimo ir laiko laukti, kol paruoštą gaminį bus galima naudoti.
  • Sublimacinė spauda – tai technologija, geriausiai tinkanti spausdinti ant poliesterio bei užtikrinanti, kad vaizdas ant gaminio išliks ryškus itin ilgai. Sublimacine spauda siūlome gaminti visas vėliavas.
  • Solventinė spauda – technologija, leidžianti puikios kokybės, ryškios spalvų gamos ir ilgaamžišką spaudą perkelti ant bet kokio paviršiaus, bet kokio dydžio ir formos gaminio. Solventinę spaudą taikome reklaminiams plakatams, tentams, tapetams, drobėms, automobilių dekoravimo plėvelėms, lipnioms etiketėms ir panašiai.
  • Skaitmeninė spauda – paprastas ir greitas būdas perkelti Jums reikiamą vaizdą ar tekstus ant norimos medžiagos. Spausdiname įvairiausio tiražo, rūšies ir pobūdžio dokumentus, leidinius, vizitines korteles, lipdukus, reklaminius bukletus ar visa kita, ko tik Jums prireiktų.
  • Skaitmeninės spaudos apdirbimas – tai visų jau paruoštų po spaudos gaminių apdirbimas prieš „paleidžiant į gyvenimą“. Su mūsų naudojamu šveicarisku ZUND G3 3XL 3200 pjaustymo ir frezavimo įrenginiu galime išgauti visokias formas, pjūvius, supjauti tiek minkštas, tiek kietas, įvairiausių rūšių ir storio medžiagas, lankstus, rulonus ar iškarpas.


Susisiekite su mūsų specialistais, ir pasiūlysime Jums reikalingą spaudos paslaugą priimtina kaina.

Meniu