Naujienos

Atsinaujinome: svetainėje – daugiau reklamos pavyzdžių, kainų skaičiuoklės

Atsinaujinome: svetainėje – daugiau reklamos pavyzdžių, kainų skaičiuoklės

„DPS Advertising“ atnaujino savo internetinę svetainę. Atsižvelgę į klientų lūkesčius, pateikiame išsamesnę informaciją apie siūlomas paslaugas, reklamos gamybos galimybes, atnaujinome ir „DPS Advertising“ darbų galeriją.

Bendrovės klientai nuo šiol gali ir patogiau bei greičiau skaičiuoti apytikslę reklamos gamybos kainą – tereikia kelių pelės spustelėjimų. Pavyzdžiui, norėdami sužinoti norimo dydžio šviesdėžės kainą, paslaugų grupės rubrikoje susiraskite reikiamą skaičiuoklę – čia galite įrašyti planuojamos iškabos ilgį, aukštį, šviečiančios dalies ilgį ir aukštį. Netrukus matysite preliminarią produkto gamybos kainą be PVM.

„Manome, kad tokie patobulinimai trumpins reklamos užsakovų reklamos gamybos planavimui skirtą laiką. Svetainėje galima palyginti skirtingų mūsų teikiamų paslaugų kainas, taigi efektyviau planuoti biudžetą, svarstyti, kokią reklamą rinktis ir panašiai“, - sako „DPS Advertising“ vadovas Tomas Ališauskas.

Atnaujinusi svetainę bendrovė siekia informaciją pateikti aiškiai ir paprastai, tik tai, ko klientams iš tiesų reikia, nevarginant jų bereikšmiais dalykais ar lyriniais nukrypimais. Todėl pateikiame išsamias spausdinimo įrenginių galimybes, išsamias technines specifikacijas, rekomendacijas.

Atgal